Контакти: +38 050 451 2713    +38 067 633 24 18

Послуги муловсмоктувача.

Компанія “Tandem-Group” пропонує наступні послуги муловсмоктувача.
Вакуумна 
очистка

Вакуумна очистка – це відкачування мула з колодязів, зливових та каналізаційних мереж, очищення водостоків. Також в комплекс послуг входить прочистка каналізації і колекторів – приймачів, обслуговування очисних споруд, усунення затоплень. Завдяки герметичному вакуумному обладнанню, очищення здійснюється швидко та без витоків, що супроводжуються появою неприємного запаху та інфекцій.

Відкачування вигрібних ям та септиків

Відкачування вигрібних ям та септиків – використання муловсмоктувача дозволяє без неприємних наслідків відкачати відходи з вигрібних ям та септиків. За допомогою спеціального пістолета, що подає під великим тиском воду будь-яке засмічення розмивається і згодом видаляється. Компанія Tandem-group також подбає про вивезення та утилізацію рідких побутових відходів. 

Прочистка каналізацій-
них труб

Прочистка каналізаційних труб. Муловсмоктувач обладнаний всім необхідним для усунення засмічень у каналізаційній системі. Завдяки механізації, прочистка каналізаційних труб проводиться швидко та ефективно: відкладення спочатку розмиваються, потім відкачуються та транспортуються до місця утилізації.

Відкачування води, вивезення відходів

Відкачування води, вивезення відходів. Відкачування води є однією з найпопулярніших сфер використання муловсмоктувачів, так як за допомогою спеціального обладнання можна швидко осушити великий об’єм води. Один муловсмоктувач може відкачати 10 м3 води. Крім послуги відкачки води, компанія Tandem-group також надає відкачку та вивіз жировмісних відходів.

Очищення та осушення водойм

Очищення та осушення водойм. З часом у водоймах утворюється відкладення мула, які сприяють розмноженню бактерій, що приводить до озеленення водойми, появи водоростей та комах. Використання муловсмоктувача дозволяє відкачати мул і воду на значній відстані за допомогою довгого шланга, отже, під час чищення водойми ландшафт Вашої ділянки не постраждає. Після осушення муловсмоктувач вивезе мул для подальшої утилізації.

Утилізація бурового шламу

Утилізація бурового шламу. Поняття «буровий шлам» включає в себе відпрацьований бентоніт, глиняний осад, ґрунтові води і рідкий ґрунт. Буровий шлам часто неекологічний, до того ж його велика кількість ускладнює роботу іншої спецтехніки і бурових установок.  Tandem-group виконує вивіз бурового шламу з дотриманням всіх екологічних норм на спеціально призначені території. Крім утилізації відходів буріння, ми пропонуємо послуги з очищення контейнерів та доставку технічної води.